Hakkımızda

Aslında Yarınlara Dair gördüğümüz çok şey var…

1994 yılında “SUYUMUZU TASARRUFLU KULLANALIM” sloganıyla ülkemizin her köşesinde tanıtımlar, organizasyonlar, sempozyumlar ve toplantılar düzenleyip insanlarımızı bilinçlendirdik. O günlerde yine en büyük zorluğumuz, bugün var olan birşeyin tasarruflu kullanılmazsa yarın yok olucağına dair ülke vatandaşlarımızı inandırmaktı! 2003 yılında küresel ısınma tehtidi yavaş yavaş bütün dünyayı sarmaya başladı.

Her geçen gün azalan su kaynakları bizi büyük bir gerçekle yüz yüze bıraktı. Özellikle son 3 yıldır susuzluğun etkisi toplumumuzda artıkça soru işaretleri ve tasarruf bilinci arttı. Ülkemizin susuz kalacağı gerçeği artık gözler önüne serilmişti.

Emg Teknoloji Su Tasarrufunda Türkiye ve Ortadoğuda İLK ve EN BÜYÜK marka olmanın sorumluluğu ile;

1 ayda 12.000 adet Spot Tv reklamı vererek, 1 yıl içerisinde 52 adet Fuar organizasyonuna iştirak ederek, sayısız okul, AVM ve sempozyumda bilinçlendirme toplantıları düzenleyerek, Radyo reklamları ve gazete ilanlarında yer alarak üstümüze düşen bu büyük sorumluluğu başarı ile devam etmesi için çalışmaktayız.

Başarımızın sonucu olarak bugün ülkemizin su tasarruf cihazlarında en büyük dağıtım firmasıyız. 23 bölge bayi ve 78 Nokta bayisi ile EMG TEKNOLOJİ Türkiye’de Suyun Aktığı her yerde. Su tasarrufunda Türkiye’nin Dünyadaki En büyük Markası olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Bizler bugün tasarruf yaparsak yarına bir gün daha ekleriz. Tasarruflu kullanmadığımız her damla su yarınlarımızın gözyaşı olacaktır. Dün geri getiremeyeceğimiz gibi boşa akıp giden suyumuzuda geri getiremez.

Unutmayın ki yarınlar çocuklarımızındır!.. SUYUMUZU TASARRUFLU KULLANALIM